14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.4m2
Zaagverlies:








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Hoogglans Wit Folie Cubic plint 120x15mm, merk Cando.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 520033 |
| Gewicht (KG) | 1.82 |
| Merk | Cando |
| Collectie | Cubic |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Productsoort | MDF Folieplint |
|---|---|
| Plintsoort | Folieplinten |
| Materiaal | MDF |
| Lengte (CM) | 240 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 1,5 cm |
| Hoogte (CM) | 12 cm |
| Inhoudseenheid | m1 |
| Verpakkingseenheid | plint,plinten |