14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 0.96m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 20 | € 33,33 | € 32,00 | 4% |
| 40 | € 32,29 | € 31,00 | 7% |
| 60 | € 31,25 | € 30,00 | 10% |
| 80 | € 29,17 | € 28,00 | 16% |
| 100 | € 28,13 | € 27,00 | 19% |
| 200 | € 27,08 | € 26,00 | 22% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Renoboard ondervloerplaten zijn een innovatieve en zeer efficiënte ondervloerplaat die zowel het luchtgeluid als het contactgeluid op een houten draagvloer constructie aanzienlijk reduceert. Met slechts een opbouwhoogte van 9 mm is Renoboard uitermate geschikt voor renovatie en transformatie toepassingen. Renoboard is de eerste ondervloer op de Nederlandse markt die een NSG label heeft gekregen voor een 10 dB contactgeluidreductie op een houten draagvloer. Daarnaast heeft Renoboard het CE-label waarmee het product voldoet aan de daarvoor geldende regels binnen de Europese regelgeving.
Ook geschikt als isolerende ondervloer voor;
Massieve planken 20mm (niet TUV getest)
Toe te passen met dampdichte / vochtwerende ondervloeren.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400252 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Doorgaans levering binnen 48 uur. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Zaag |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 0.96 |
|---|
| Certificaat | NEN, NSG-keurmerk |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Karton, zand, papiertape |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,306 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 80 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 120 cm |
| Dikte totaal (MM) | 9mm |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 10 |
| Verpakkingseenheid | plaat, platen |
| Kleur | Bruin |
|---|