14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Speciale RVS lijmkam voor Bona R580 vochtscherm. Met deze lijmkam verdeeld u circa 300-500 gram Bona R580 vochtscherm. Stevig houten handvat, 4cm hoog. 18cm breed. Blad van hoogwaardig, gehard en gepolijst kwaliteitsstaal (0,7mm dik). Buigt niet zomaar door. Lijmblad 10cm hoog, dus geen vochtscherm aan de handen. Op de pagina’s van de vchtgeschermen vindt u welke lijmkam u nodig heeft, hiernaast is er ook per lijmkam de toepassing omschreven.
- Bona R580 vochtscherm
- Tevens geschikt voor tapijtlijm
1 stuk
Verkrijgbaar met Fijne vertanding.
300-500 gram per m2.
| SKU | 708447 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Haarlem, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Ophalen doorgaans binnen 48uur. Binnen de dag ophalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op |
| Levering Notities | Doorgaans binnen 24-48uur |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad. |
| Gewicht (KG) | 0.15 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Lijmen, Vloeren |
|---|---|
| Productsoort | Lijmkam |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 2 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 18 cm |
| Hoogte (CM) | 15 cm |
| Verpakkingseenheid | lijmkam,lijmkamen |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Terpentine, Wasbenzine, Aceton |
|---|