14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze Zwarte vloerpad wordt toegepast voor het tussenschuren van laklagen van parketvloeren. Voor periodiek stripwerk 3 a 4 keer per jaar, gebruik in voorbereidende fase, voor het aanbrengen van nieuwe lagen parketlak. De zwarte vloerpad wordt ook gebruikt voor verwijdering van aangekoekt vuil, was en residu. De dikke vezels en open structuur zorgen voor grote vuilopname. Makkelijk uitwasbaar.
De dikke pads zijn steviger en hebben een langere levensduur.
- Standaard snelheid 140-300 toeren
- Natte toepassing
- Dikte: 25mm
Verpakt per 5 stuks.
| SKU | 709536 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Hilversum, Lelystad, Wijk bij Duurstede. Binnen de dag afhalen mogelijk, neemt u hiervoor contact op. |
| Levering Notities | Doorgaans voor 15.00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Doorgaans op voorraad bij alle afhaalpunten behalve Hilversum. |
| Gewicht (KG) | 0.46 |
| Merk | EcoFloor Systems |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Afwerking |
|---|---|
| Productsoort | Vloerpads |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 41 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 41 cm |
| Hoogte (CM) | 7 cm |
| Verpakkingseenheid | doos,dozen |
| Kleur | Zwart |
|---|