14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








| aantal | pak | korting |
|---|---|---|
| 2 | € 39,50 | 11% |
| 4 | € 37,50 | 16% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Handige hulpmiddel; Betaalbare Bessey professionele spanbanden voor parket, massief houten planken vloeren, lamelparket, duoplanken, fineerparket en laminaat. Voor het rechtleggen en spannen van een aantal rijen vloerdelen. SVH met afstandshouder en sterke polyesterband.
duurzaam, bandlengte van 4.00 m1. Tevens leverbaar in 7.60 m1 lange uitvoering.
| SKU | 709651 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 0.75 |
| Merk | Bessey |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Bedrijf |
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Massief, Multiplank, Vloeren |
| Productsoort | Spanband |
| Materiaal | Staal |
| Lengte (CM) | 5,5 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 12,5 cm |
| Hoogte (CM) | 23,5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |