14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2.88m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 5 | € 23,96 | € 69,00 | 5% |
| 10 | € 23,61 | € 68,00 | 6% |
| 15 | € 23,26 | € 67,00 | 8% |
| 20 | € 22,92 | € 66,00 | 9% |
| 25 | € 22,57 | € 65,00 | 10% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Unifloor Jumpax ondervloer Dual (classic) is een egaliserend en contactgeluidreducerende ondervloer voor PVC-stroken, vinyl, linoleum, vinyl en kurkvloeren. De Jumpax dual ondervloer kent een samengestelde onder- en een bovenplaat, en is de beste ondervloer op het gebied van geluidsreducerende en egaliserende kwaliteiten.
Jumpax Dual is 10 mm dik en bestaat uit een onderplaat van 3mm MDF en 3mm polystyreen. De bovenplaat bestaat uit 4mm MDF. Beide MDF lagen zijn voorzien van een interactieve lijm. Met Jumpax Dual bent u in staat om bijna iedere oude ondervloer in zeer korte tijd te veranderen in een absoluut vlakke vloer, waarop linoleum, vinyl en kurk direct verlijmd kunnen worden.
| Toonzalen - Showrooms | Almelo , Amsterdam (ook op zaterdag), Assen , Asten , Breda , Den Haag (ook op zaterdag), Deventer , Doetinchem, Ede , Eindhoven (ook op zaterdag), Groningen (ook op zaterdag), Haarlem , Heerenveen, Heerhugowaard, Hengelo , Hoofddorp , Hoogeveen , Houten, Leeuwarden , Nederweert, Nieuwegein , Nuth , Peer (België), Ridderkerk , Rotterdam, s-Hertogenbosch, Utrecht, Vlaardingen, Weert, Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag), Zutphen (geen personeel aanwezig), Zwolle, Beveren (België) |
|---|---|
| SKU | 400128 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam,Asten, Assen, Breda,Den Haag, Deventer, Ede,Eindhoven, Groningen,s-Hertogenbosch, Heerenveen,Heerhugowaard, Hengelo,Hoofddorp, Hoogeveen,Haarlem, Leeuwarden,Lelystad, Nieuwegein,Nuth, Ridderkerk,Rotterdam, Utrecht,Zwolle |
| Levering Notities | Veilig en snel geleverd binnen 24-48 uur met speciaal transport. |
| Voorraadnotitie | Ophalen: Locatie aangeven bij bestelling. Adres volgt na bestelling. Ophalen doorgaans binnen 48uur. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Unifloor Systems |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 2.88 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring, TÜV Rheinland |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | Houtvezel |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| 10dB voor appartementen | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,081 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 120 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 10mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 2.88 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 2.6 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |