Niet mogelijk, chemische product
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 6m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 9,25 | € 55,50 | 3% |
| 4 | € 8,92 | € 53,50 | 7% |
| 6 | € 8,58 | € 51,50 | 10% |
| 8 | € 8,25 | € 49,50 | 14% |
Niet mogelijk, chemische product
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Quick-Step PVC-lijm is een acryllijm die speciaal ontwikkeld werd voor Quick-Step Livyn vloeren en nog vele andere PVC vloeren merken. De lijm is oplosmiddelvrij, vezelversterkt en geschikt voor hechting op poreuze ondergronden. .
| SKU | 451037-6kg |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Ede, Eindhoven, Groningen, Haarlem, Houten, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Wijk bij Duurstede, Zutphen. |
| Gewicht (KG) | 6.00 |
| Merk | Quick-Step |
| Collectie | Lijm |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Meet of de ondergrond of ondervloer voldoende droog en vlak is. Breng de juiste hoeveelheid lijm aan op de ondergrond, plaats de vloerdelen en druk ze goed in de lijm. |
| Plaatsingsgereedschap | Kies de juiste lijmkam, deze is per situatie anders. U vindt de lijmkam-wijzer op deze productpagina. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, chemische product |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Ondergrond | Anhydriet dekvloer, Fermacell, Spaanplaat (V100, Zandcement dekvloer |
| Toepassingsgebied | PVC vloer |
| Productsoort | Vloerlijm |
| Lijmsoort | Polymeerlijm / Silaanlijm |
| Samenstelling | 1-component (1K) (Kant-en-klaar) |
| Flexibel | Ja |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,010 (m2K/W) |
| Brandvertragend | Ja |
| Voor aantal m2 vloer | 6 |
|---|---|
| Inhoudseenheid | kg |
| Verbruik per m2 | ca. 250-350 gram per m2 |
| Verpakkingseenheid | emmer,emmers |
| Kleur | Beige |
|---|