14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 9.76m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 2 | € 2,82 | € 27,50 | 4% |
| 4 | € 2,72 | € 26,50 | 7% |
| 6 | € 2,61 | € 25,50 | 11% |
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Onze XPS ondervloer platen 3mm zijn uitermate geschikt als ondervloer voor laminaat en parket. De Parketman XPS ondervloerplaten zorgen voor de juiste tussenlaag tussen vloerdelen en houten of betonnen ondergrond van uw appartement of verdieping. Dit veerkrachtige natuurproduct is milieuvriendelijk, geluiddempend, egaliserend, spanningsvrij en isolerend. Onze XPS ondervloerplaten hebben een totale dikte van 3mm.
Onze XPS ondervloer platen zijn de perfecte basis ondervloerplaten voor;
Ideal i.c.m. met dampdichte / vochtwerende ondervloeren.
| SKU | 400339 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Voor 17:00 uur besteld volgende dag in huis. |
| Voorraadnotitie | Uit voorraad leverbaar. |
| Gewicht (KG) | 10.00 |
| Merk | Parketman |
| Collectie | Ondervloerplaten |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Zwevend |
| Plaatsingsgereedschap | Afbreekmes, evt. aluminiumtape voor het afplakken van de naden. |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Voor aantal m2 vloer | 9.76 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Lamelparket, Laminaat, Massief, Multiplank, Ondervloeren, Vloeren |
| Productsoort | Ondervloer |
| Materiaal | XPS-Foam |
| Vloerverwarming geschikt | Nee |
| Vloerkoeling geschikt | Nee |
| Warmteweerstand (R) | 0,086 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Lengte (CM) | 86 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 60 cm |
| Dikte totaal (MM) | 3 mm |
| Verpakking vloer / ondervloer | 9.76 m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 0.11 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Kleur | Donkergroen |
|---|