14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>De Woca Blauwe mop om de Woca zepen op een ideale manier aan te brengen.
| SKU | 606379 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Gewicht (KG) | 0.74 |
| Merk | Woca |
| Collectie | Gereedschap |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| Toepassingsgebied | Onderhoud |
|---|---|
| Productsoort | Schoonmaak mop |
| Materiaal | Kunststof |
| Lengte (CM) | 50 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 15 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Goed schoonmaken met water |
|---|