Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 25 | € 39,50 | € 39,50 | 9% |
| 50 | € 38,50 | € 38,50 | 11% |
| 75 | € 37,50 | € 37,50 | 14% |
| 100 | € 36,50 | € 36,50 | 16% |
| 200 | € 35,50 | € 35,50 | 18% |
Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Ons lamelplanken zijn een uitermate stabiel product dat nauwelijks krimpt of zwelt. Deze stabiliteit is te danken aan de 3.5 mm massief houten toplaag op een aantal lagen combi/multiplex. Doordat de plank is opgebouwd uit meerdere lagen die contra verlijmd zijn, werkt deze nagenoeg niet meer. De lamelplank wordt ook wel multiplank of duoplank genoemd. Lamelplanken worden gestopt, geschuurd en op aanvraag behandeld aangeleverd. Lamelplanken kunnen gerookt of getrommeld worden. Dit zijn bewerkingen die veelal gebruikt worden om het hout een ouder aanzien te geven.
Geproduceerd in: Rusland.
Toplaag: 3.5mm Europees Eiken.
Kleuren: maak u keuze
Onderlaag: 12mm, combi-multiplex.
Hoogte plank: circa 15mm.
Profiellering: Rondom mes en groef.
Microvelling: Ja.
Kopse velling: Nee.
Breedten: 190mm.
Lengten: Circa 90% is 190 cm. Circa. 10% is korte delen 95cm.
Kwaliteit: Mooie Rustiek A/B, gestopt, nageschuurd tot K120, knoesten tot ca. 20mm.
Uitstraling: Mooie rustige uitstraling, knoestjes, vlammen, minder dan 1% spint.
| SKU | 101058 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 10.50 |
| Collectie | Parket |
| Fabrieksgarantie | 10 jaar |
| Plaatsing zelf mogelijk | Nee |
| Instelkosten | 35 euro en vanaf 15m2 geen instelkosten. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Minimum Advertised Price | 59.500000 |
|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
|---|---|
| Vloersoort | Parketvloer |
| Vloersysteem | Lamelparket / Plank / 1-strook |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
| Uitvoering/ patroon/ type | Vloerdelen |
| Sortering hout | Rustiek A/B |
| Productsoort | Eiken lamelparket |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Hout |
| Materiaal bovenlaag | Eiken |
| Materiaal onderlaag | Vuren/Populier |
| Vellingkant langzijde | Ja |
| Vellingkant kopse zijde | Nee |
| Verbinding | Mes en groef |
| Flexibel | Nee |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,124 (m2K/W) |
| Dikte vloer (MM) | 11mm |
|---|---|
| Dikte bovenlaag (MM) | 3,5 mm |
| Dikte onderlaag (MM) | 10,5 mm |
| Dikte totaal (MM) | 15mm |
| Lengte vloer (CM) | 190 cm |
| Breedte vloer (CM) | 19 cm |
| Hoogte (CM) | 2 cm |
| Verpakkingseenheid | m2,m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 10500 |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|---|
| Kleur Decor | Alle kleuren zijn mogelijk. |
| Brandklasse | Cfl-s1, Brandbaar |
|---|---|
| Restindruk | <0,50 mm |
| Toxiciteit | Niet giftig |
| Anti-bacterie | Klasse 5 |