Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 1m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 25 | € 44,50 | € 44,50 | 10% |
| 50 | € 39,50 | € 39,50 | 20% |
| 75 | € 37,50 | € 37,50 | 24% |
| 100 | € 34,50 | € 34,50 | 30% |
Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Bij Eiken Hoogkant Mozaïek Natuur worden de massieve deeltjes juist op hun kant verlijmd. De Eiken Hoogkant mozaïek is speciaal ontwikkeld om direct op de ondervloer te kunnen worden verlijmd zonder hier spaanplaat voor te gebruiken. Doordat de strookjes op hun kant staan en de smalle kant als vloer zichtbaar blijft, heeft Eiken Hoogkant Mozaïek parket een hoge belastbaarheid en komen we het ook veel tegen in de industriële hallen of projecten waar de vloer intensief in gebruik is. De Eiken Hoogkant is van een Natuur kwaliteit, waarbij spint en kleurverschillen zijn toegestaan op het zichtvlak
Dit product is op maat gemaakt en kan niet retour.
| SKU | 1150011 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Doetinchem, Ede, Eindhoven, Hilversum, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Weert, Wijk bij Duurstede, Beveren(België), Peer(België). Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling. |
| Levering Notities | Mits op voorraad levering / afhalen binnen 24/72 uur. |
| Voorraadnotitie | Neem contact op voor de actuele voorraadstand & levertijd. |
| Gewicht (KG) | 23.00 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Eiken |
| Fabrieksgarantie | 10 jaar |
| Garantietype | Kwaliteitparket Expert Service, Fabrieksgarantie |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Instelkosten | 35 euro en vanaf 15m2 geen instelkosten. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Architect |
| Vloersoort | Parketvloer |
|---|---|
| Vloersysteem | Mozaïek |
| Toepassingsgebied | Hoogkant, Mozaïek parket, Vloeren |
| Uitvoering/ patroon/ type | Hoogkant |
| Sortering hout | Natuur |
| Productsoort | Eiken Hoogkant mozaiek, Eiken Hoogkant mozaiekvloer, Eiken Natuur (Harmony, Natuur selectie) |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Eiken |
| Vellingkant langzijde | Nee |
| Vellingkant kopse zijde | Nee |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Flexibel | Nee |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,066 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Nee |
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
|---|---|
| Lengte vloer (CM) | 16 cm |
| Breedte vloer (CM) | 16 cm |
| Hoogte (CM) | 16 cm |
| Voor aantal m2 vloer | 1 |
| Verpakkingseenheid | m2, m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.6 kg |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|---|
| Kleur Decor | Onbehandeld |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Houten vloeren reiniger afhankelijk van de gekozen afwerking |
|---|---|
| Aanbevolen onderhoudsproducten merk | Ecofloor Systems, Kwaliteitparket |
| Rolstoeltest | Geslaagd |
|---|---|
| Brandklasse | Cfl-s1, Brandbaar |
| Restindruk | <0,30 mm |
| Toxiciteit | Niet giftig |
| Anti-bacterie | Klasse 5 |