14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden








14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Universele reinigingsdoekjes voor het reinigen van oa. lijm van gereedschappen en parket.
| SKU | 709239 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede. |
| Levering Notities | 1-2 werkdagen voor levering |
| Voorraadnotitie | Op voorraad in Amsterdam, Den Haag, Eindhoven en Wijk bij Duurstede. |
| Gewicht (KG) | 1.00 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Onderhoud |
| Garantietype | Kwaliteitparket |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf |
| VOS-vrij | Ja |
|---|---|
| Certificaat | CE-verklaring |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
| Gebruiksklasse onderhoud | Thuisgebruik |
| Productsoort | Reiningingsdoekjes |
| Lengte (CM) | 10 cm |
|---|---|
| Breedte (CM) | 5 cm |
| Hoogte (CM) | 5 cm |
| Verpakkingseenheid | stuk,stuks |