Niet mogelijk, op maat gemaakt
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 2,12m2
Zaagverlies:








Niet mogelijk, op maat gemaakt
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Het Eiken Mozaïek Natuur parket bestaat uit kleinere, 8mm dikke strookjes die (meestal) in een blokpatroon worden gelegd. De standaardafmeting van een blok Eiken Mozaïek Natuur bestaat uit 5 strookjes en heeft de afmeting van 11.5x11.5cm. De blokken van het Eiken Mozaïek Natuur parket liggen om en om waardoor een blokpatroon gevormd wordt. 6 van deze blokjes zijn aan elkaar gemaakt op een netje om het leggen te vergemakkelijken. Deze netjes met 6 blokjes worden volledig verlijmd op de ondervloer maar in tegenstelling tot Tapis en Bourgogne, niet genageld. Dit komt omdat elk strookje een kleine afmeting heeft en daardoor niet extra in de lijm hoeft te worden aangedrukt. Op de ondergrond is eerst een hechtlaag noodzakelijk, na het leggen moet het mozaïek ter plekke worden geschuurd, gestopt en afgewerkt.
Dit product is op maat gemaakt en kan niet retour.
| SKU | 1150016 |
|---|---|
| Afhaallocaties | Almelo, Amsterdam, Breda, Den Haag, Doetinchem, Ede, Eindhoven, Hilversum, Groningen, Haarlem, Leeuwarden, Lelystad, Nederweert, Rotterdam, Utrecht, Weert, Wijk bij Duurstede, Beveren(België), Peer(België). Wanneer gewenst aangeven bij uw bestelling. |
| Levering Notities | Mits op voorraad levering / afhalen binnen 24/72 uur. |
| Voorraadnotitie | Neem contact op voor de actuele voorraadstand & levertijd. |
| Gewicht (KG) | 23.00 |
| Merk | Kwaliteitparket |
| Collectie | Eiken |
| Fabrieksgarantie | 10 jaar |
| Garantietype | Kwaliteitparket Expert Service, Fabrieksgarantie |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Instelkosten | 35 euro en vanaf 15m2 geen instelkosten. |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op maat gemaakt |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Architect |
| Vloersoort | Parketvloer |
|---|---|
| Vloersysteem | Mozaïek |
| Toepassingsgebied | Mozaïek parket, Vloeren |
| Uitvoering/ patroon/ type | Mozaïek |
| Sortering hout | Natuur |
| Productsoort | Eiken mozaiek, Eiken mozaiekvloer |
| Houtsoort | Eiken |
| Materiaal | Eiken |
| Vellingkant langzijde | Nee |
| Vellingkant kopse zijde | Nee |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Flexibel | Nee |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,066 (m2K/W) |
| Vochtbestendig | Nee |
| Brandvertragend | Nee |
| Dikte totaal (MM) | 8mm |
|---|---|
| Lengte vloer (CM) | 12 cm |
| Breedte vloer (CM) | 11cm |
| Voor aantal m2 vloer | 2,12 |
| Verpakkingseenheid | m2, m2 |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.6 kg |
| Afwerkingsoort | Onbehandeld |
|---|---|
| Kleur | Eiken |
| Kleur Decor | Onbehandeld |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | Houten vloeren reiniger afhankelijk van de gekozen afwerking |
|---|---|
| Aanbevolen onderhoudsproducten merk | Ecofloor Systems, Kwaliteitparket |
| Rolstoeltest | Geslaagd |
|---|---|
| Brandklasse | Cfl-s1, Brandbaar |
| Restindruk | <0,30 mm |
| Toxiciteit | Niet giftig |
| Anti-bacterie | Klasse 5 |