Niet mogelijk, op commissie besteld
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 3.34m2
Zaagverlies:








Geïnspireerd door de kunst van het handsnijden, de Oak Premier collectie herschept dezelfde look en feel van individueel gebeiteld planken, een praktijk die ooit ingebakken was in ervaren timmerlieden tijdens een tijd waarin machines nog niet overal verkrijgbaar waren. Met een assortiment van warme tinten en ontwerpen die zijn ontwikkeld om bij het traditionele te passen look van echt eiken vloeren, elk van de kleuren in deze collectie zorgt voor een comfortabele, klassieke look.
Geïnspireerd door de kunst van het handsnijden, de Oak Premier collectie herschept dezelfde look en feel van individueel gebeiteld planken, een praktijk die ooit ingebakken was in ervaren timmerlieden tijdens een tijd waarin machines nog niet overal verkrijgbaar waren. Met een assortiment van warme tinten en ontwerpen die zijn ontwikkeld om bij het traditionele te passen look van echt eiken vloeren, elk van de kleuren in deze collectie zorgt voor een comfortabele, klassieke look.
VerbergNiet mogelijk, op commissie besteld
Dit product kan niet geretourneerd worden.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Kleine producten € 5.95,- vanaf € 99,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Karndean vindt de inspiratie voor zijn luxe houten vinylvloeren in de schoonheid van de natuurlijke wereld en voeld zich gepassioneerd om dit in elk product dat ze maken te verwerken. Van de ingewikkelde nerfdetails tot de unieke kenmerken van echt hout, karndean heeft de nieuwste technologie gebruikt om u vloeren te bieden die de ultieme stijl hebben en u uitzonderlijk hoge prestaties en kwaliteit bieden.
Dit product biedt alle voordelen van natuurlijk materiaal zonder de praktische nadelen van echt hout. Karndean-vinylvloeren met houteffect zijn onderhoudsarm en zullen er jarenlang geweldig uitzien.
Geïnspireerd door de kunst van het handsnijden, de Oak Premier collectie herschept dezelfde look en feel van individueel gebeiteld planken, een praktijk die ooit ingebakken was in ervaren timmerlieden tijdens een tijd waarin machines nog niet overal verkrijgbaar waren. Met een assortiment van warme tinten en ontwerpen die zijn ontwikkeld om bij het traditionele te passen look van echt eiken vloeren, elk van de kleuren in deze collectie zorgt voor een comfortabele, klassieke look.
Als je op zoek bent naar een klassiek gouden eiken vloereffect, dan is de traditionele stijl en zachte textuur van Dawn Oak uit de Oak Premier-collectie een ideale achtergrond voor je ruimte. Warme, variabele eikenhouten tinten in combinatie met een tastbaar oppervlak en geïnspireerd door het traditionele vakmanschap dat wordt geassocieerd met premium eiken vloeren, zullen een echt huiselijke, klassieke ruimte creëren.
| SKU | 263874 |
|---|---|
| Gewicht (KG) | 16.70 |
| Merk | Karndean |
| Collectie | Art Select |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Garantietype | Fabrieksgarantie |
| Plaatsingsmethode | Verlijmen |
| Retourtermijn | Niet mogelijk, op commissie besteld |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Architect |
| Certificaat | DIN 51130, EN ISO |
|---|---|
| Toepassingsgebied | Vloeren |
| Uitvoering/ patroon/ type | Vloerdelen |
| Gebruiksklasse | Zwaar thuisgebruik AC3 23 |
| Productsoort | Karndean Vinyl vloer |
| Verbinding | Geen (vloerdelen los tegen elkaar) |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Warmteweerstand (R) | 0,0147 (m2K/W) |
| Dikte vloer (MM) | 3 mm |
|---|---|
| Dikte slijtlaag (MM) | 0,7mm |
| Lengte vloer (CM) | 91,5 cm |
| Breedte vloer (CM) | 15,24 cm |
| Voor aantal m2 vloer | 3.34 |
| Verpakkingseenheid | Pak, Pakken |
| Aantal vloerdelen verpakking | 24 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5.015 |
| Kleur | Bruin |
|---|---|
| Kleurgroep | Bruin |
| Kleur Decor | Dawn Oak |
| Voelbare structuur | Ja |
| Vloerverwarming | max27C |
|---|---|
| Rolstoeltest | Geslaagd |
| Brandklasse | Bfl-s1 |
| Restindruk | EN 433/ EN ISO 24343-1 Geslaagd ≤ 0.1mm |
| Sliptest | EN 13893 DS |
| Geluidsabsorptie | EN ISO 717-2 / EN ISO 140-8 ΔLw= 2 dB |
| Lichtechtheid | EN ISO 105-B02 ≥6 |
| Dimensionale stabiliteit | EN 434/EN ISO 23999 P Geslaagd |
| Toxiciteit | Ftalaat vrij |