14 dagen
Voor 17.00 UUr besteld, vandaag verzonden
pakinhoud: 3.34m2
Zaagverlies:








| aantal | m2 | pak | korting |
|---|---|---|---|
| 10 | € 26,35 | € 88,00 | 1% |
| 20 | € 26,05 | € 87,00 | 2% |
| 30 | € 25,75 | € 86,00 | 3% |
| 40 | € 25,45 | € 85,00 | 4% |
| 50 | € 25,15 | € 84,00 | 6% |
Sense PVC vloer 310Deep wood P DB zijn PVC stroken van 121,9 x 22,8 cm hebben een dikte van 2,5 mm. De stroken kunnen op 2 manieren geplaatst worden, direct verlijmd of geplakt op de Easyfix zelfklevende ondervloer. Dat laatste is handig bij gehuurde ruimtes! Met een R-waarde van 0,025 m2 K/W is de Sense PVC vloer 310 Deep wood P DB zeer geschikt voor vloerverwarming. Met de houtstructuur heeft hij een natuurlijke uitstraling
14 dagen
14 dagen retourtermijn.9000+ klanten geven ons een 8.7
Achteraf of gespreid betalen
Vloeren & Plinten € 14.95,- vanaf € 400,- gratis verzending
gebaseerd op 8870 beoordelingen
"Super "18/03/2026 door Aleksandra
Lees alle beoordelingen>Deze Dryback PVC stroken van 121,9 x 22,8 cm hebben een dikte van 2,5 mm. De stroken kunnen op 2 manieren geplaatst worden, direct verlijmd of geplakt op de Easyfix zelfklevende ondervloer. Dat laatste is handig bij gehuurde ruimtes! Met een R-waarde van 0,025 m2 K/W is deze PVC vloer zeer geschikt voor vloerverwarming. Met de houtstructuur heeft hij een natuurlijke uitstraling. De Sense 310 PVC vloer is voorzien van een PURcoating waardoor het reinigen vergemakkelijkt wordt.
| Toonzalen - Showrooms | Amsterdam (ook op zaterdag), Den Haag (ook op zaterdag), Eindhoven (ook op zaterdag), Wijk bij Duurstede (ook op zaterdag) |
|---|---|
| SKU | 02113 |
| Sample op aanvraag? | Ja, leverbaar binnen 1 tot 4 werkdagen bij u thuis. |
| Afhaallocaties | Amsterdam, Den Haag, Eindhoven, Groningen, Lelystad, Wijk bij Duurstede |
| Levering Notities | Dit artikel is niet altijd op voorraad. Houdt rekening met een levertijd van 3-7 dagen. |
| Voorraadnotitie | Informeer naar de huidige voorraadstand |
| Gewicht (KG) | 16.50 |
| Merk | Sense |
| Collectie | Sense P |
| Fabrieksgarantie | 20 jaar |
| Garantietype | Kwaliteitparket, Kwaliteitparket Expert Service, Fabrieksgarantie |
| Plaatsing zelf mogelijk | Ja |
| Plaatsingsmethode | Verlijmd, Lijmen met PVC vloeren lijm |
| Plaatsingsgereedschap | QST Livyn mes, Strokensnijder voor PVC, Handaandrukroller en of Wals t.b.v. PVC/linoleum |
| Retourtermijn | 14 dagen |
| Doelgroep | Particulier, Bedrijf, Architect, Projectontwikkelaar |
| Certificaat | (EC1) Zeer emissiearm |
|---|---|
| Vloersoort | PVC vloer |
| Vloersysteem | PVC Dyrback, Verlijmd |
| Toepassingsgebied | Vloeren |
| Uitvoering/ patroon/ type | Vloerdelen |
| Gebruiksklasse | Zwaar thuisgebruik AC3 23 |
| Productsoort | PVC-vloer, PVC vloeren |
| Materiaal | Kunststof |
| Vellingkant langzijde | Ja |
| Vloerverwarming geschikt | Ja |
| Vloerkoeling geschikt | Ja |
| Vochtbestendig | Ja |
| Brandvertragend | Ja |
| Dikte totaal (MM) | 2,5mm |
|---|---|
| Lengte vloer (CM) | 121,9 cm |
| Breedte vloer (CM) | 22,8 cm |
| Voor aantal m2 vloer | 3.34 |
| Verpakkingseenheid | pak,pakken |
| Inhoudseenheid | m2 |
| Aantal vloerdelen verpakking | 12 |
| Gewicht per m2 (KG) | 5 kg |
| Aanbevolen onderhoudsproducten | PVC vloer reiniger, Vinyl reiniger |
|---|---|
| Aanbevolen onderhoudsproducten merk | Sense, Lecol |
| Rolstoeltest | Geslaagd |
|---|---|
| Brandklasse | Bfl-s1, Heel moeilijk brandbaar |
| Weerstand chemische stoffen | Goed |
| Toxiciteit | Phftalaatvrij |
| Anti-bacterie | Klasse 5 |